L6R30-240
Tri-Mag, LLC
Prodotto No:
L6R30-240
Descrizione:
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 30W
In magazzino : 1236
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature 0°C ~ 40°C
Polarization -
Input Type Fixed Blade
Applications ITE (Commercial)
Form Wall Mount (Class II)
Output Connector Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Approval Agency cUL, FCC, UL
Input Connector NEMA 1-15P
Size / Dimension 2.80" L x 1.70" W x 1.30" H (71.1mm x 43.2mm x 33.0mm)
Product Status Active
Current - Output (Max) 1.25A
Series Tri-Mag®, L6R30 (30W)
Power (Watts) 30 W
No Load Power Consumption 100mW (Max)
Region Utilized North America
Cord Length 59" (1.50m)
Efficiency Level VI
Voltage - Output 24V
Standard Number 62368-1
Mfr Tri-Mag, LLC
Package Box
Voltage - Input 90 ~ 264 VAC