L6R65DM-120-C8
Tri-Mag, LLC
Prodotto No:
L6R65DM-120-C8
Descrizione:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 60W
In magazzino : 27
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature 0°C ~ 40°C
Polarization Positive Center
Input Type Cord (Sold Separately)
Applications Medical
Form Desktop (Class II)
Output Connector Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Approval Agency CE, cULus, EN, FCC, TUV
Input Connector IEC 320-C8
Size / Dimension 4.69" L x 2.36" W x 1.42" H (119.1mm x 59.9mm x 36.1mm)
Product Status Active
Current - Output (Max) 5A
Series Tri-Mag®, L6R65DM (65W)
Power (Watts) 60 W
No Load Power Consumption 150mW (Max)
Region Utilized International
Cord Length 59" (1.50m)
Efficiency Level VI
Voltage - Output 12V
Standard Number 60601-1
Mfr Tri-Mag, LLC
Package Box
Voltage - Input 90 ~ 264 VAC