L6R90DM-150-C14
Tri-Mag, LLC
Prodotto No:
L6R90DM-150-C14
Descrizione:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 90W
In magazzino : 54
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature 0°C ~ 40°C
Polarization Positive Center
Input Type Cord (Sold Separately)
Applications Medical
Form Desktop (Class I)
Output Connector Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Approval Agency CE, cULus, EN, FCC, TUV
Input Connector IEC 320-C14
Size / Dimension 5.94" L x 2.52" W x 1.38" H (150.9mm x 64.0mm x 35.1mm)
Product Status Active
Current - Output (Max) 6A
Series Tri-Mag®, L6R90DM (90W)
Power (Watts) 90 W
No Load Power Consumption 150mW (Max)
Region Utilized International
Cord Length 59" (1.50m)
Efficiency Level VI
Voltage - Output 15V
Standard Number 60601-1
Mfr Tri-Mag, LLC
Package Box
Voltage - Input 90 ~ 264 VAC