L75R-A125-2213
Visual Communications Company - VCC
Prodotto No:
L75R-A125-2213
Descrizione:
LED IND AMBER 125V 6" WIRE LEAD
Guida per l'utente
Lens Transparency -
Ingress Protection -
Termination Style Wire Leads - 6" (152.40mm)
Viewing Angle -
Panel Cutout Dimensions 0.38" (9.65mm)
Millicandela Rating -
Product Status Obsolete
Lamp Color Amber
Ratings AC
Lens Style Round with Domed Top
Series L75
Type LED
Voltage 125V