L75R-A24-2213T
Visual Communications Company - VCC
Prodotto No:
L75R-A24-2213T
Descrizione:
LED PANEL INDICATOR 24V
Guida per l'utente
Lens Transparency -
Ingress Protection -
Termination Style Quick Connect - 0.187" (4.7mm)
Viewing Angle -
Panel Cutout Dimensions 0.38" (9.65mm)
Millicandela Rating -
Product Status Obsolete
Lamp Color -
Ratings DC
Lens Style Round with Domed Top
Series L75
Type LED
Voltage 24V