STMicroelectronics
Prodotto No:
L9408FDIETR
Produttore:
Pacchetto:
Die
Batch:
-
Descrizione:
IC REG ALTERNATOR BARE DIE
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Operating Temperature | -40°C ~ 150°C |
| Series | Automotive, AEC-Q100 |
| Applications | Automotive |
| Package / Case | Die |
| Voltage - Supply | 8.5V ~ 18V |
| Mfr | STMicroelectronics |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 50mA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | Die |
| Base Product Number | L9408 |