STMicroelectronics
Prodotto No:
L99DZ200GTR
Produttore:
Pacchetto:
64-LQFP (10x10)
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
AUTOMOTIVE FRONT DOOR DEVICE WIT
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1000
$4.919385
$4919.385
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -40°C ~ 175°C |
| Series | Automotive, AEC-Q100 |
| Applications | Automotive |
| Package / Case | 64-LQFP |
| Voltage - Supply | 28V |
| Mfr | STMicroelectronics |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 11mA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 64-LQFP (10x10) |
| Base Product Number | L99DZ200 |