Taiyo Yuden
Prodotto No:
LCMGA321616T221NG
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
FERRITE BEAD 220 OHM 1206 1LN
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$0.361
$0.361
10
$0.29165
$2.9165
25
$0.24624
$6.156
50
$0.21641
$10.8205
100
$0.193705
$19.3705
250
$0.168644
$42.161
500
$0.152684
$76.342
1000
$0.129894
$129.894
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| DC Resistance (DCR) (Max) | 20mOhm |
| Impedance @ Frequency | 220 Ohms @ 100 MHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| Height (Max) | 0.071" (1.80mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Series | LCMG |
| Package / Case | 1206 (3216 Metric) |
| Number of Lines | 1 |
| Current Rating (Max) | 4A |
| Mfr | Taiyo Yuden |
| Features | Automotive |
| Filter Type | Power Line |
| Package | Tape & Reel (TR) |