LCP5-2.04-47
Talema Group LLC
Prodotto No:
LCP5-2.04-47
Produttore:
Talema Group LLC
Descrizione:
INDUCT ARRAY 2 COIL 47UH SMD
Guida per l'utente
DC Resistance (DCR) - Parallel 72mOhm
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Tolerance ±15%
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.512" L x 0.512" W (13.00mm x 13.00mm)
Product Status Active
Number of Coils 2
DC Resistance (DCR) - Series 288mOhm
Inductance - Connected In Series 188 µH
Ratings -
Series LCP
Package / Case Nonstandard
Current Rating - Series 1.02 A
Current Rating - Parallel 2.04 A
Mfr Talema Group LLC
Height 0.358" (9.10mm)
Package Tape & Reel (TR)
Inductance - Connected In Parallel 47 µH