LFC789D25CDE4
Texas Instruments
Prodotto No:
LFC789D25CDE4
Pacchetto:
8-SOIC
Descrizione:
IC LNR REG CTRLR 2OUT 8SOIC
Guida per l'utente
Operating Temperature 0°C ~ 70°C
Mounting Type Surface Mount
Current - Supply 2.5mA
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 8-SOIC
Type Positive Fixed and Adjustable
Package / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Mfr Texas Instruments
Package Tube
Voltage - Input 9V ~ 16V