LFC789D25CPWG4
Texas Instruments
Prodotto No:
LFC789D25CPWG4
Pacchetto:
8-TSSOP
Descrizione:
IC LNR REG CTRLR 2OUT 8TSSOP
Guida per l'utente
Operating Temperature 0°C ~ 70°C
Mounting Type Surface Mount
Current - Supply 2.5mA
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 8-TSSOP
Type Positive Fixed and Adjustable
Package / Case 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Mfr Texas Instruments
Package Tray
Voltage - Input 9V ~ 16V