Casa / Common Mode Chokes / LGJ45B-101-2P-TL003
minImg
LGJ45B-101-2P-TL003
TDK Corporation
Prodotto No:
LGJ45B-101-2P-TL003
Produttore:
TDK Corporation
Descrizione:
CMC 150MA 2LN 2KOHM SMD AEC-Q200
In magazzino : 184
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 150°C
DC Resistance (DCR) (Max) 2Ohm
Impedance @ Frequency 2 kOhms @ 10 MHz
Approval Agency -
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Height (Max) 0.118" (3.00mm)
Product Status Obsolete
Ratings AEC-Q200
Series LGJ45B
Voltage Rating - DC 50V
Package / Case Horizontal, 4 PC Pad
Number of Lines 2
Current Rating (Max) 150mA