Casa / Fixed Inductors / LGJ7045TC-151M-D
minImg
LGJ7045TC-151M-D
TDK Corporation
Prodotto No:
LGJ7045TC-151M-D
Descrizione:
FIXED IND 150UH 610MA 480MOHM SM
In magazzino : 955
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 150°C
Current - Saturation (Isat) 670mA
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.177" (4.50mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 610 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.283" L x 0.272" W (7.20mm x 6.90mm)
Product Status Not For New Designs
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 480mOhm
Inductance 150 µH