Casa / Pads, Sheets / LI2000-50M-320-0.25
minImg
LI2000-50M-320-0.25
t-Global Technology
Prodotto No:
LI2000-50M-320-0.25
Descrizione:
THERM TAPE 50M X 320MM W/ADH WHT
Storage/Refrigeration Temperature -
Shape Rectangular
Thermal Resistivity -
Color White
Backing, Carrier Fiberglass
Outline 50.00m x 320.00mm
Material Ethylene Vinyl Acetate Copolymer (EVA)
Thermal Conductivity 1.0W/m-K
Product Status Active
Thickness 0.0100" (0.254mm)