Casa / Pads, Sheets / LI2000-640-320-0.25
minImg
LI2000-640-320-0.25
t-Global Technology
Prodotto No:
LI2000-640-320-0.25
Descrizione:
THERM TAPE 640X320MM W/ADH WHT
Guida per l'utente
Usage -
Storage/Refrigeration Temperature -
Shape Rectangular
Thermal Resistivity -
Color White
Backing, Carrier Fiberglass
Outline 640.00mm x 320.00mm
Material Ethylene Vinyl Acetate Copolymer (EVA)
Thermal Conductivity 1.0W/m-K
Product Status Obsolete
Thickness 0.0100" (0.254mm)