Casa / Pads, Sheets / LI2000A-50M-320-0.2
minImg
LI2000A-50M-320-0.2
t-Global Technology
Prodotto No:
LI2000A-50M-320-0.2
Descrizione:
THERM TAPE 50M X 320MM W/ADH WHT
Storage/Refrigeration Temperature -
Shape Rectangular
Thermal Resistivity -
Color White
Backing, Carrier -
Outline 50.00m x 320.00mm
Material Silicone
Thermal Conductivity 1.9W/m-K
Product Status Active
Thickness 0.0080" (0.203mm)