Casa / Pads, Sheets / LI98-100-100-0.15
minImg
LI98-100-100-0.15
t-Global Technology
Prodotto No:
LI98-100-100-0.15
Descrizione:
THERM PAD 100MMX100MM W/ADH WHT
Guida per l'utente
Usage -
Storage/Refrigeration Temperature -
Shape Square
Thermal Resistivity -
Color White
Backing, Carrier Fiberglass
Outline 100.00mm x 100.00mm
Material Acrylic Elastomer
Thermal Conductivity 0.9W/m-K
Product Status Active
Thickness 0.0060" (0.152mm)