Casa / Pads, Sheets / LI98-150-150-0.25
minImg
LI98-150-150-0.25
t-Global Technology
Prodotto No:
LI98-150-150-0.25
Descrizione:
THERM PAD 150MMX150MM W/ADH WHT
Storage/Refrigeration Temperature -
Shape Square
Backing, Carrier Fiberglass
Outline 150.00mm x 150.00mm
Material Acrylic Elastomer
Thermal Conductivity 0.9W/m-K
Product Status Active
Thickness 0.0100" (0.254mm)