Casa / Pads, Sheets / LI98-2000-12-0.15
minImg
LI98-2000-12-0.15
t-Global Technology
Prodotto No:
LI98-2000-12-0.15
Descrizione:
THERM PAD 2MX12MM W/ADH WHITE
Guida per l'utente
Usage -
Storage/Refrigeration Temperature -
Shape Rectangular
Thermal Resistivity -
Color White
Backing, Carrier Fiberglass
Outline 2.00m x 12.00mm
Material Acrylic Elastomer
Thermal Conductivity 0.9W/m-K
Product Status Active
Thickness 0.0060" (0.152mm)