Casa / Pads, Sheets / LI98-50M-320-0.15
minImg
LI98-50M-320-0.15
t-Global Technology
Prodotto No:
LI98-50M-320-0.15
Descrizione:
THERM PAD 50MX320MM W/ADH WHITE
Storage/Refrigeration Temperature -
Shape Rectangular
Backing, Carrier Fiberglass
Outline 50.00m x 320.00mm
Material Acrylic Elastomer
Thermal Conductivity 0.9W/m-K
Product Status Active
Thickness 0.0060" (0.152mm)