Casa / Pads, Sheets / LI98-640-320-0.25
minImg
LI98-640-320-0.25
t-Global Technology
Prodotto No:
LI98-640-320-0.25
Descrizione:
THERM PAD 640X320MM W/ADH WHT
Storage/Refrigeration Temperature -
Shape Rectangular
Backing, Carrier Fiberglass
Outline 640.00mm x 320.00mm
Material Acrylic Elastomer
Thermal Conductivity 0.9W/m-K
Product Status Obsolete
Thickness 0.0100" (0.254mm)