STMicroelectronics
Prodotto No:
LIS331AL
Produttore:
Pacchetto:
16-LGA (3x3)
Batch:
-
Descrizione:
ACCELEROMETER TRIPLE AXIS 16LGA
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Series | - |
| Package / Case | 16-VFLGA |
| Voltage - Supply | 3V ~ 3.6V |
| Bandwidth | 2kHz |
| Mfr | STMicroelectronics |
| Package | Tray |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Acceleration Range | ±2g |
| Supplier Device Package | 16-LGA (3x3) |
| Base Product Number | LIS331 |