LM25184EVM-S12
Texas Instruments
Prodotto No:
LM25184EVM-S12
Produttore:
Texas Instruments
Descrizione:
LM25184EVM-S12 GALVANI HP
In magazzino : 10
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Main Purpose DC/DC Converter
Current - Output 1A
Product Status Active
Series -
Regulator Topology Flyback
Frequency - Switching 350kHz
Supplied Contents Board(s)
Voltage - Output 12V
Board Type Fully Populated
Outputs and Type 1, Isolated
Mfr Texas Instruments
Utilized IC / Part LM25184-Q1
Package Box
Voltage - Input 6V ~ 42V