LM2678SD-3.3/NOPB
Texas Instruments
Prodotto No:
LM2678SD-3.3/NOPB
Pacchetto:
14-VSON (5x6)
Descrizione:
IC REG BUCK 3.3V 5A 14VSON
In magazzino : 225
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 125°C (TJ)
Synchronous Rectifier No
Voltage - Input (Max) 40V
Output Type Fixed
Current - Output 5A
Voltage - Output (Max) -
Product Status Active
Supplier Device Package 14-VSON (5x6)
Number of Outputs 1
Voltage - Input (Min) 8V
Series SIMPLE SWITCHER®
Function Step-Down
Package / Case 14-VDFN Exposed Pad
Frequency - Switching 260kHz
Mfr Texas Instruments
Voltage - Output (Min/Fixed) 3.3V