Casa / Supervisors / LM3710XKMMX-463
minImg
LM3710XKMMX-463
Texas Instruments
Prodotto No:
LM3710XKMMX-463
Pacchetto:
10-VSSOP
Batch:
Scheda tecnica:
Descrizione:
IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 10VSSOP
Guida per l'utente
DigiKey Programmable Not Verified
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TJ)
Reset Timeout 20ms Minimum
Mounting Type Surface Mount
Product Status Discontinued at Digi-Key
Voltage - Threshold 4.63V
Supplier Device Package 10-VSSOP
Number of Voltages Monitored 1
Series -
Type Simple Reset/Power-On Reset
Package / Case 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width)