Casa / Voltage Reference / LM4128CMF-1.8/NOPB
minImg
LM4128CMF-1.8/NOPB
Texas Instruments
Prodotto No:
LM4128CMF-1.8/NOPB
Pacchetto:
SOT-23-5
Descrizione:
IC VREF SERIES 0.5% SOT23-5
In magazzino : 470
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 125°C (TJ)
Noise - 0.1Hz to 10Hz 170µVp-p
Output Type Fixed
Tolerance ±0.5%
Current - Output 20 mA
Mounting Type Surface Mount
Current - Supply 100µA
Temperature Coefficient 100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package SOT-23-5
Reference Type Series
Noise - 10Hz to 10kHz -
Series -
Package / Case SC-74A, SOT-753
Mfr Texas Instruments
Voltage - Output (Min/Fixed) 1.8V
Package Tape & Reel (TR)
Voltage - Input 2.2V ~ 5.5V