Texas Instruments
Prodotto No:
LM4128DMF-3.0/NOPB
Produttore:
Pacchetto:
SOT-23-5
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
IC VREF SERIES 1% SOT23-5
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$2.8405
$2.8405
10
$2.5536
$25.536
25
$2.41414
$60.3535
100
$2.09228
$209.228
250
$1.985006
$496.2515
500
$1.781136
$890.568
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Noise - 0.1Hz to 10Hz | 285µVp-p |
| Output Type | Fixed |
| Tolerance | ±1% |
| Current - Output | 20 mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 100µA |
| Temperature Coefficient | 100ppm/°C |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | SOT-23-5 |
| Reference Type | Series |
| Noise - 10Hz to 10kHz | - |
| Series | - |
| Package / Case | SC-74A, SOT-753 |
| Mfr | Texas Instruments |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 3V |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Voltage - Input | 3.4V ~ 5.5V |
| Base Product Number | LM4128 |