LM4250CMX/NOPB
Texas Instruments
Prodotto No:
LM4250CMX/NOPB
Produttore:
Texas Instruments
Pacchetto:
8-SOIC
Batch:
Scheda tecnica:
Descrizione:
IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8SOIC
Guida per l'utente
Voltage - Supply Span (Max) 36 V
Operating Temperature 0°C ~ 70°C
Output Type -
Slew Rate -
Gain Bandwidth Product 250 kHz
Mounting Type Surface Mount
Current - Supply 100µA
Current - Input Bias 75 nA
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 8-SOIC
Voltage - Input Offset 6 mV
Series -
Package / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Voltage - Supply Span (Min) 2 V