Texas Instruments
Prodotto No:
LM4755TSX/NOPB
Produttore:
Pacchetto:
DDPAK/TO-263-9
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
IC AMP CLASS AB STER 11W TO263-9
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$2.774
$2.774
10
$2.4947
$24.947
25
$2.35372
$58.843
100
$2.005545
$200.5545
250
$1.883128
$470.782
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -20°C ~ 80°C |
| Output Type | 2-Channel (Stereo) |
| Max Output Power x Channels @ Load | 11W x 2 @ 4Ohm |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | DDPAK/TO-263-9 |
| Series | - |
| Type | Class AB |
| Package / Case | TO-263-10 (9 Leads + Tab) |
| Voltage - Supply | 9V ~ 32V |
| Mfr | Texas Instruments |
| Features | Mute, Short-Circuit and Thermal Protection |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | LM4755 |