LMCI1005-10NJT
Venkel
Prodotto No:
LMCI1005-10NJT
Produttore:
Venkel
Pacchetto:
0402
Descrizione:
FIXED IND 10NH 300MA 400MOHM SMD
In magazzino : 90000
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 100 MHz
Q @ Freq 8 @ 100MHz
Height - Seated (Max) 0.022" (0.55mm)
Tolerance ±5%
Current Rating (Amps) 300 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 0402
Ratings -
DC Resistance (DCR) 400mOhm
Inductance 10 nH
Series LMCI
Type Multilayer
Package / Case 0402 (1005 Metric)
Frequency - Self Resonant 3.2GHz