Texas Instruments
Prodotto No:
LMH2120TMX/NOPB
Produttore:
Pacchetto:
6-DSBGA
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
PROTOTYPE
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 4 mA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 6-DSBGA |
| Series | - |
| Accuracy | ±0.3dB |
| Package / Case | 6-WFBGA, DSBGA |
| Voltage - Supply | 2.7V ~ 5V |
| Mfr | Texas Instruments |
| Frequency | 50MHz ~ 6GHz |
| Input Range | -35dBm ~ 5dBm |
| Package | Bulk |
| RF Type | CDMA, CDMA2000, EDGE, GSM, LTE, W-CDMA |
| Base Product Number | LMH2120 |