Texas Instruments
Prodotto No:
LMH6619MA/NOPB
Produttore:
Pacchetto:
8-SOIC
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
IC VOLTAGE FEEDBACK 2 CIRC 8SOIC
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$4.902
$4.902
10
$4.4023
$44.023
25
$4.16138
$104.0345
100
$3.60658
$360.658
250
$3.421634
$855.4085
500
$3.070229
$1535.1145
1000
$2.589348
$2589.348
2500
$2.459882
$6149.705
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Voltage - Supply Span (Max) | 11 V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Output Type | Rail-to-Rail |
| -3db Bandwidth | 140 MHz |
| Slew Rate | 57V/µs |
| Gain Bandwidth Product | 58 MHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 1.45mA (x2 Channels) |
| Current - Input Bias | 1.4 µA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Voltage - Input Offset | 100 µV |
| Series | - |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Voltage - Supply Span (Min) | 2.7 V |
| Mfr | Texas Instruments |
| Number of Circuits | 2 |
| Package | Tube |
| Amplifier Type | Voltage Feedback |
| Current - Output / Channel | 35 mA |
| Base Product Number | LMH6619 |