Texas Instruments
Prodotto No:
LMH6720MA/NOPB
Produttore:
Pacchetto:
8-SOIC
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
IC AMP CURRENT FEEDBACK 8SOIC
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$3.1825
$3.1825
10
$2.85665
$28.5665
25
$2.70104
$67.526
100
$2.3408
$234.08
250
$2.220796
$555.199
500
$1.992701
$996.3505
1000
$1.680588
$1680.588
2500
$1.59656
$3991.4
5000
$1.53654
$7682.7
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Applications | Current Feedback |
| Output Type | - |
| -3db Bandwidth | 400 MHz |
| Slew Rate | 1800V/µs |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 5.6 mA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Series | VIP10™ |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Mfr | Texas Instruments |
| Voltage - Supply, Single/Dual (±) | 8V ~ 12.5V, ±4V ~ 6.25V |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tube |
| Current - Output / Channel | 70 mA |
| Base Product Number | LMH6720 |