LMK61E2-125M00SIAT
Texas Instruments
Prodotto No:
LMK61E2-125M00SIAT
Descrizione:
IC OSC CLK 125MHZ 6QFM
In magazzino : 487
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Count -
Mounting Type Surface Mount
Current - Supply 162 mA
Package / Case 6-SMD Module
Voltage - Supply 3.135V ~ 3.465V
Mfr Texas Instruments
Frequency 125MHz