LMK61I2-100M00SIAT
Texas Instruments
Prodotto No:
LMK61I2-100M00SIAT
Descrizione:
IC OSC CLK 100MHZ 6QFM
In magazzino : 432
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Count -
Mounting Type Surface Mount
Current - Supply 155 mA
Package / Case 6-SMD Module
Voltage - Supply 3.135V ~ 3.465V
Mfr Texas Instruments
Frequency 100MHz