LMMCA201208T330RG
Taiyo Yuden
Prodotto No:
LMMCA201208T330RG
Produttore:
Taiyo Yuden
Descrizione:
FERRITE BEAD 33 OHM 0805 1LN
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR) (Max) 8mOhm
Impedance @ Frequency 33 Ohms @ 100 MHz
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Height (Max) 0.041" (1.05mm)
Product Status Active
Ratings -
Series LMMC
Package / Case 0805 (2012 Metric)
Number of Lines 1
Current Rating (Max) 4A