Casa / Comparators / LMV7235M5/NOPB
minImg
LMV7235M5/NOPB
Texas Instruments
Prodotto No:
LMV7235M5/NOPB
Produttore:
Texas Instruments
Pacchetto:
SOT-23-5
Batch:
Scheda tecnica:
Descrizione:
IC COMPARATOR 1 GEN PUR SOT23-5
In magazzino : 10399
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Propagation Delay (Max) 62ns
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
CMRR, PSRR (Typ) 67dB CMRR, 85dB PSRR
Output Type Open-Drain, Rail-to-Rail
Current - Output (Typ) -
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Supplier Device Package SOT-23-5
Voltage - Input Offset (Max) 6mV @ 5V
Series -
Type General Purpose
Package / Case SC-74A, SOT-753
Mfr Texas Instruments
Voltage - Supply, Single/Dual (±) 2.7V ~ 5.5V
Number of Elements 1
Package Tape & Reel (TR)
Current - Input Bias (Max) 0.4µA @ 5V