Texas Instruments
Prodotto No:
LMV851MGX/NOPB
Produttore:
Pacchetto:
SC-70-5
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
IC OPAMP GP 1 CIRCUIT SC70-5
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$1.938
$1.938
10
$1.74325
$17.4325
25
$1.64502
$41.1255
100
$1.401535
$140.1535
250
$1.316016
$329.004
500
$1.151514
$575.757
1000
$0.954114
$954.114
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Voltage - Supply Span (Max) | 5.5 V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Output Type | Rail-to-Rail |
| Slew Rate | 4.5V/µs |
| Gain Bandwidth Product | 8 MHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 430µA |
| Current - Input Bias | 0.1 pA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | SC-70-5 |
| Voltage - Input Offset | 260 µV |
| Series | - |
| Package / Case | 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 |
| Voltage - Supply Span (Min) | 2.7 V |
| Mfr | Texas Instruments |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Amplifier Type | General Purpose |
| Current - Output / Channel | 65 mA |
| Base Product Number | LMV851 |