Texas Instruments
Prodotto No:
LMX2541SQ3030E/NOPB
Produttore:
Pacchetto:
36-WQFN (6x6)
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
IC FREQ SYNTH 36WQFN
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$14.953
$14.953
10
$13.7427
$137.427
25
$13.17308
$329.327
100
$11.606435
$1160.6435
250
$11.036796
$2759.199
500
$10.324752
$5162.376
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Ratio - Input:Output | 2:2 |
| Differential - Input:Output | No/No |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 36-WQFN (6x6) |
| PLL | Yes |
| Series | - |
| Input | Clock |
| Type | Frequency Synthesizer (RF) |
| Package / Case | 36-WFQFN Exposed Pad |
| Voltage - Supply | 3.15V ~ 3.45V |
| Output | Clock |
| Mfr | Texas Instruments |
| Divider/Multiplier | Yes/Yes |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Frequency - Max | 3.23GHz |
| Base Product Number | LMX2541 |