LMZM23601V3SILR
Texas Instruments
Prodotto No:
LMZM23601V3SILR
Produttore:
Texas Instruments
Pacchetto:
10-uSIP (3.8x3)
Batch:
Scheda tecnica:
Descrizione:
DC DC CONVERTER 3.3V
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Input (Max) 36V
Voltage - Output 4 -
Voltage - Output 1 3.3V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.15" L x 0.12" W x 0.06" H (3.8mm x 3.0mm x 1.6mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 10-uSIP (3.8x3)
Current - Output (Max) 1A
Number of Outputs 1
Voltage - Input (Min) 4V
Control Features -
Series -
Type Non-Isolated PoL Module
Package / Case 10-LDFN Exposed Pad, Module
Efficiency 81%