STMicroelectronics
Prodotto No:
LNBH23PPR
Produttore:
Pacchetto:
PowerSSO-24
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
IC REG CONV SAT 1OUT POWERSSO-24
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Operating Temperature | 0°C ~ 85°C |
| Applications | Converter, Analog and Digital Satellite STB Receivers/SatTV |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | PowerSSO-24 |
| Number of Outputs | 1 |
| Series | - |
| Package / Case | 24-PowerBSOP (0.295", 7.50mm Width) |
| Voltage - Output | 13.4V, 18.5V |
| Mfr | STMicroelectronics |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Voltage - Input | 8V ~ 15V |
| Base Product Number | LNBH23 |