STMicroelectronics
Prodotto No:
LNBH24LQTR
Produttore:
Pacchetto:
32-QFN (5x5)
Batch:
-
Descrizione:
IC REG CONV SAT TV 2OUT 32QFN
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$4.8735
$4.8735
10
$4.37855
$43.7855
25
$4.13934
$103.4835
100
$3.58758
$358.758
250
$3.403622
$850.9055
500
$3.054041
$1527.0205
1000
$2.603475
$2603.475
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | 0°C ~ 125°C |
| Applications | Converter, Analog and Digital Satellite STB Receivers/SatTV |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 32-QFN (5x5) |
| Number of Outputs | 2 |
| Series | - |
| Package / Case | 32-VFQFN Exposed Pad |
| Voltage - Output | 13.3V, 18.2V |
| Mfr | STMicroelectronics |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Voltage - Input | 8V ~ 15V |
| Base Product Number | LNBH24 |