STMicroelectronics
Prodotto No:
LNBH25PQR
Produttore:
Pacchetto:
24-QFN (4x4)
Batch:
-
Descrizione:
IC REG CONV SAT TV 1OUT 24QFN
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$2.6505
$2.6505
10
$2.37975
$23.7975
25
$2.24542
$56.1355
100
$1.913015
$191.3015
250
$1.796298
$449.0745
500
$1.571756
$785.878
1000
$1.302308
$1302.308
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | 0°C ~ 85°C |
| Applications | Converter, Analog and Digital Satellite STB Receivers/SatTV |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 24-QFN (4x4) |
| Number of Outputs | 1 |
| Series | - |
| Package / Case | 24-VFQFN Exposed Pad |
| Voltage - Output | 13V, 18.15V |
| Mfr | STMicroelectronics |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Voltage - Input | 8V ~ 16V |
| Base Product Number | LNBH25 |