STMicroelectronics
Prodotto No:
LNBH29QTR
Produttore:
Pacchetto:
16-QFN (4x4)
Batch:
-
Descrizione:
IC LNB CTRL STEP-UP I2C
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Operating Temperature | 0°C ~ 85°C |
| Series | - |
| Applications | Low-Noise Block (LNB) Down-Converter |
| Package / Case | 16-VQFN Exposed Pad |
| Voltage - Supply | 8V ~ 17.5V |
| Mfr | STMicroelectronics |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 10mA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 16-QFN (4x4) |
| Base Product Number | LNBH29 |