STMicroelectronics
Prodotto No:
LNBP16SP-TR
Produttore:
Pacchetto:
10-PowerSO
Batch:
-
Descrizione:
IC REG CONV RECVRS 1OUT 10PWRSO
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$2.8595
$2.8595
10
$2.56405
$25.6405
25
$2.42402
$60.6005
100
$2.100735
$210.0735
250
$1.993024
$498.256
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | 0°C ~ 85°C |
| Applications | Converter, Analog and Digital Satellite Receivers |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 10-PowerSO |
| Number of Outputs | 1 |
| Series | - |
| Package / Case | PowerSO-10 Exposed Bottom Pad |
| Voltage - Output | 13V, 18V |
| Mfr | STMicroelectronics |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Voltage - Input | 15V ~ 25V |
| Base Product Number | LNBP16 |