STMicroelectronics
Prodotto No:
LNBP9LIT
Produttore:
Pacchetto:
IPPAK
Batch:
-
Descrizione:
IC REG CONV SAT TV 1OUT IPPAK
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Operating Temperature | 0°C ~ 85°C |
| Applications | Converter, Analog and Digital Satellite STB Receivers/SatTV |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | IPPAK |
| Number of Outputs | 1 |
| Series | - |
| Package / Case | IPPAK-5 |
| Voltage - Output | 13.25V, 18V |
| Mfr | STMicroelectronics |
| Package | Tube |
| Voltage - Input | 15V ~ 25V |
| Base Product Number | LNBP9 |