LP5907UV-1.8EVM/NOPB
Texas Instruments
Prodotto No:
LP5907UV-1.8EVM/NOPB
Descrizione:
BOARD EVAL FOR LP5907UV-1.8
In magazzino : 1
Guida per l'utente
Channels per IC 1 - Single
Current - Output 250mA
Product Status Active
Regulator Type Positive Fixed
Series -
Supplied Contents Board(s)
Voltage - Output 1.8V
Board Type Fully Populated
Mfr Texas Instruments
Utilized IC / Part LP5907
Package Box
Voltage - Input 2.2V ~ 5.5V