LS200-36/L
TDK-Lambda Americas Inc
Prodotto No:
LS200-36/L
Descrizione:
AC/DC CONVERTER 36V 200W
In magazzino : 10
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature -25°C ~ 70°C (With Derating)
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Voltage - Isolation 3 kV
Minimum Load Required -
Approval Agency CE
Voltage - Output 1 36V
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 7.83" L x 3.86" W x 1.61" H (199.0mm x 98.0mm x 41.0mm)
Product Status Active
Number of Outputs 1
Current - Output 1 5.6 A
Series LS (200W)
Power (Watts) 200W
Type Open Frame
Efficiency 85%
Mfr TDK-Lambda Americas Inc
Features DC Input Capable, Remote On/Off, Remote Sense, Universal Input
Package Bulk
Voltage - Input 85 ~ 264 VAC