Casa / Fixed Inductors / LSDPD4040WKT100MML
minImg
LSDPD4040WKT100MML
Taiyo Yuden
Prodotto No:
LSDPD4040WKT100MML
Produttore:
Taiyo Yuden
Pacchetto:
1616
Descrizione:
FIXED INDUCTOR 10UH SMD MCOIL
In magazzino : 675
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 2A
Inductance Frequency - Test 1 MHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.079" (2.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 2 A
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 1616
Ratings -
DC Resistance (DCR) 172mOhm Max
Inductance 10 µH