Taiyo Yuden
Prodotto No:
LSMGA321616T221NG
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
FERRITE BEAD 220 OHM 1206 1LN
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$0.2185
$0.2185
10
$0.16815
$1.6815
25
$0.13908
$3.477
50
$0.11989
$5.9945
100
$0.10792
$10.792
250
$0.091162
$22.7905
500
$0.081548
$40.774
1000
$0.069559
$69.559
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| DC Resistance (DCR) (Max) | 20mOhm |
| Impedance @ Frequency | 220 Ohms @ 100 MHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| Height (Max) | 0.071" (1.80mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | LSMG |
| Package / Case | 1206 (3216 Metric) |
| Number of Lines | 1 |
| Current Rating (Max) | 4A |
| Mfr | Taiyo Yuden |
| Features | - |
| Filter Type | Power Line |
| Package | Tape & Reel (TR) |